Уряд почав розробку економічної стратегії-2030

845
2 хвилини
Уряд почав розробку економічної стратегії-2030
Центр економічного відновлення створить 20 робочих груп для створення Національної економічної стратегії-2030.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства.

«Для успішної розробки стратегії на платформі Центру економічного відновлення буде створено 20 робочих груп із залученням фахівців уряду, міністерств, аналітичних центрів, інститутів, міжнародних організацій, бізнесу та бізнес-асоціацій», – сказано в повідомленні.

Національна економічна стратегія – це головні вектори, за якими буде розвиватися Україна: стимули для промисловості, агросектору, видобування, транспортні коридори, стимули для IT та R&D, для інфраструктури та внутрішніх перевезень, енергетичного сектору.

У повідомленні зазначається, що завдання робочих груп – розробити модель, пріоритетами якої є розвиток виробництва та торгівлі продукцією з вищою доданою вартістю, високий технологічний рівень виробництва, кваліфікована високооплачувана робоча сила, економія енергії та інших видів природних ресурсів і новаторський стиль управління.

Наголошується, що група також визначить конкретні економічні показники, яких потрібно буде досягти країні. Вони будуть виділені в державні цільові програми й почнуть реалізовуватися з 2021 року.

7 вересня відбулося перше установче засідання робочої групи з напрацювання такої стратегії під керівництвом міністра економіки Ігоря Петрашка.

Згідно з дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, Центр є платформою та координатором з розробки майбутньої стратегії.

Читайте також: Міжнародні резерви України у серпні перевищили $29 млрд
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...