Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам

64
1 хвилина
Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам
Кабінет міністрів України на засіданні у середу підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Про це у своєму Telegram-каналі написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає УНН.

«Продовжуємо реалізацію нашої 8-крокової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу. Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Важливо, що це стосуватиметься також багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Компенсації нараховуватимуться автоматично. Загальна сума виплат становитиме 1,4 млрд грн», — повідомив прем’єр.

Проект постанови щодо виплат за високі тарифи розроблено з метою надання компенсації деяким споживачам електроенергії, для яких з 1 січня 2021 року було скасовано пільговий тариф, через великі рахунки за електрику.

Так, пропонується надавати компенсацію за рахунок коштів спеціального фонду Держбюджету. Розмір компенсації розраховується постачальником універсальних послуг з урахуванням спожитої електроенергії у минулому місяці та обсягу енергії, на який діяли знижені тарифи.

Читайте також: Заробітчанам даватимуть держгроші на старт бізнесу при поверненні в Україну
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...