Укроборонпром розділять на два холдинги: оборонний і аерокосмічний

51
1 хвилина
Укроборонпром розділять на два холдинги: оборонний і аерокосмічний
Парламентський комітет з питань нацбезпеки і оборони рекомендує Раді прийняти законопроєкт, який передбачає перетворення Укроборонпрому на акціонерне товариство.

Ухвалення Верховною Радою законопроєкту № 3822 дозволить трансформувати ДК Укроборонпром у два великих холдинги. Про це заявив генеральний директор держконцерну Юрій Гусєв, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми передбачаємо, що у рамках трансформації буде створено два великих холдинги — з робочою назвою Оборонні системи України, а також аерокосмічний холдинг, який буде займати авіацією і космосом», — сказав Гусєв на спільному брифінгу з головою комітету з питань нацбезпеки Олександром Завитневичем.

Гусєв розповів, що у складі ДК Укроборонпром — 137 підприємств, 21 з яких розташовані на тимчасово окупованій території, їх концерн не контролює.

Гендиректор наголосив, що наразі концерн існує в тих законодавчих межах, які були визначені ще в 2011 році, і без їх зміни забезпечити реформування оборонно-промислового комплексу і підприємств Укроборонпрому неможливо. За його словами, саме ухвалення парламентом законопроєкту № 3822 допоможе забезпечити реформування комплексу.

У свою чергу, Завитневич заявив, що реформування Укроборонпрому може зайняти до одного року.

На запитання, коли може бути прийнятий в цілому законопроєкт № 3822, який передбачає перетворення Укроборонпрому на акціонерне товариство, Завитневич сказав, що ця дата поки не відома, але він буде пропонувати розглянути його в залі засідань Ради найближчим часом.

Читайте також: У Нацбанку оцінили шанси України на отримання чергового траншу від МВФ
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...