Українці стали втричі активніше цікавитися віддаленою роботою

1200
2 хвилини
Українці стали втричі активніше цікавитися віддаленою роботою
Вакансій для віддаленої роботи стало на 22% більше, а українці цікавляться нею втричі активніше – на одне оголошення відгукуються в середньому 13 осіб (на «класичну» зайнятість відгукуються менш ніж 5).

Про це свідчать результати дослідження OLX Робота.

Також для охочих працювати віддалено у липні-вересні зарплати були на 9% вищими – в середньому 12 000 грн на місяць. У попередньому кварталі роботодавці пропонували навіть трохи більше – приблизно 12 500 грн. А середній дохід за офісної зайнятості вже пів року стабільно становить 11 000 грн.

Найактивнішими при пошуку роботи як і раніше є студенти та молоді люди на старті кар'єри – на одну пропозицію працевлаштуватися віддалено відгукується в середньому 21 пошукач.

Найчастіше роботодавці шукають саме молодь – у третьому кварталі вони активізувалися та почали охочіше розміщувати вакансії для початківців.

Оголошень було 1 800, що на 24% більше, ніж у квітні-червні. Рівень доходу молоді не змінився – їм готові платити ті ж 12 500 грн.

На другому місці за кількістю вакансій для роботи вдома – сфера торгівлі та продажів, 1 200 оголошень у третьому кварталі. У другому пропозицій було на 34% менше – 900. Водночас кожною вакансією цікавилися в середньому 13 пошукачів. Роботодавці озвучували зарплату в розмірі 11 500 грн.

Сфера маркетингу та реклами також продовжує розвиватися в режимі віддаленої роботи – з липня по вересень тут розмістили 630 вакансій – на 12% більше, ніж у другому кварталі 2020. Зросли й зарплати – на 5%, зараз роботодавці готові платити в середньому 10 000 грн на місяць. Галузь дуже приваблива для пошукачів – на одну пропозицію відгукувалися в середньому 20 осіб.

П'ятірку найпопулярніших серед роботодавців сфер для віддаленої зайнятості закриває IT та телекомунікації. У третьому кварталі тут розмістили 230 вакансій, на кожну відгукнулися в середньому 15 пошукачів. За роботу у світі діджитал готові платити приблизно 16 800 грн на місяць – стільки ж, як і у квітні-червні.

За даними дослідження, найчастіше на віддалену роботу шукають офіс-менеджерів – за третій квартал охочі отримати посаду могли вибрати місце роботи серед 600 вакансій. Платити їм готові в середньому 11 500 грн.

Читайте також: У МВФ підрахували збитки від пандемії
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...