Україна завершує обговорення з МВФ проєкту бюджету-2021 – Мінфін

188
1 хвилина
Україна завершує обговорення з МВФ проєкту бюджету-2021 – Мінфін
Міністерство фінансів перебуває на завершальному етапі формування спільного із МВФ бачення основних бюджетних параметрів у межах програми партнерства; найближчим часом проєкт держбюджету-2021 буде винесено на розгляд уряду. Про це повідомляється на сторінці Міністерства фінансів у фейсбуці.

«Наразі перебуваємо на завершальному етапі формування спільного із МВФ бачення основних бюджетних параметрів у рамках програми партнерства. Ближчим часом плануємо внести проєкт бюджету-2021 на розгляд уряду, а далі – до Верховної Ради України», – сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

Міністр підкреслив, що з огляду на високу інтенсивність перемовин і велику кількість спекуляцій навколо переговорів з МВФ, він наполегливо рекомендує усім брати до уваги виключно офіційні публічні коментарі учасників процесу.

«Інші експерти не володіють масивом інформації, достатнім для об’єктивного розуміння і коментування ситуації. Відзначаю значний прогрес у процесі перемовин. Незабаром Мінфін оприлюднить офіційну інформацію напрацьованих позицій», – наголосив Марченко.

Читайте також: Кабмін доручив створити нову державну компанію для запуску пільгової іпотеки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...