Україна витратила 4,5 млрд грн на товари та послуги для боротьби з COVID-19

190
1 хвилина
Україна витратила 4,5 млрд грн на товари та послуги для боротьби з COVID-19
На закупівлю товарів і послуг для боротьби з COVID-19 було витрачено 4,5 млрд грн з бюджетів усіх рівнів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Так, за даними Державної казначейської служби, станом на 30 липня, за рахунок бюджетів усіх рівнів було сплачено 4,7 млрд грн на товари і послуги для боротьби з COVID-19.

Зокрема, з державного бюджету здійснено платежів на 1,7 млрд грн, а з місцевих — на 2,8 млрд грн. За процедурою закупівель, передбачених постановою Кабміну №225, було сплачено 1,3 млрд грн.

Нагадаємо, станом на 24 липня уряд повністю розподілив 66 млрд грн Фонду боротьби з коронавірусом. Кабмін виділив 1 мільярд гривень на підтримку культури і креативних індустрій.

Також приватизацію-2020 профінансують зі спецфонду боротьби з коронавірусом. Йдеться про надання 48 мільйонів гривень на проведення заходів з приватизації держмайна. 8 липня було ухвалене рішення, що фінансування підготовки українських спортсменів до міжнародних змагань також буде відновлено за рахунок Фонду боротьби з коронавірусом.

У квітні Кабінет міністрів запропонував скоротити бюджет Фонду боротьби з коронавірусом на третину — із запланованих 97 мільярдів гривень до 66,3 мільярда гривень у новому проекті змін до держбюджету-2020.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...