Україна отримає понад $135 млн від глобального фонду для лікування українців від ВІЛ/СНІДу

109
1 хвилина
Україна отримає понад $135 млн від глобального фонду для лікування українців від ВІЛ/СНІДу
Центр громадського здоров’я України і Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією підписали нову угоду про надання Україні фінансування на боротьбу з ВІЛ/СНІДом і туберкульозом на 2021–2023 роки. Про це повідомляється на сайті центру.

Обсяг фінансування за угодою складає $135 778 266 та передбачає участь трьох реципієнтів: ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», БО «100% життя» і МБФ «Альянс громадського здоров’я».

«Ми нарощуємо покриття необхідними послугами з протидії ВІЛ/СНІДу і туберкульозу – саме тому маємо довіру та підтримку міжнародних партнерів. Завдяки плідній роботі в рамках попереднього гранту Глобального фонду ми на 37% збільшили кількість ВІЛ-позитивних людей, які отримують лікування і на 40% – тих, хто має невизначуваний рівень вірусного навантаження, тобто живе повноцінним здоровим життям. У конкретних цифрах – 32 713 людей почали отримувати АРТ і 32 162 людини досягли такого низького вірусного навантаження у крові, що вірус не передається статевим шляхом», – зазначив Ігор Кузін, в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я.

За останні роки Центр закупив препаратів АРТ на суму $9,6 млн. Це понад 21% загальної кількості ліків для ВІЛ-позитивних пацієнтів, які закуповує держава.

Читайте також: Новорічно-різдвяні свята: скільки відпочиватимуть українці
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...