Україна отримає 170 млн дол. від Світового банку до кінця року — Мінфін

1345
2 хвилини
Україна отримає 170 млн дол. від Світового банку до кінця року — Мінфін
Україна залучить 300 млн дол. кредиту від структури Світового банку, з яких 170 млн дол. — ще до кінця 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів, передає УНН.

«Сьогодні, 14 грудня, між Україною та МБРР (одна з інституцій Групи Світового банку - ред.) підписано угоду про Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19, для проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”... Україна зможе залучити кредит в розмірі 300 млн дол. США, 170 з яких — вже до завершення поточного року», — йдеться у повідомленні.

Міністр фінансів України Сергій Марченко зазначив, що підписання угоди "є логічним завершенням року, в якому Світовий банк вчергове довів свою дієву підтримку, спрямовану на боротьбу з наслідками поширення COVID-19". «Головна мета — це соціальна допомога і соціальні послуги для малозабезпечених сімей, а також допомога постраждалим від негативного економічного впливу пандемії COVID-19», — додав він.

Як зазначається, це буде друге додаткове фінансування проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується в Україні, загальна сума кредиту за яким становитиме 750 млн доларів США. Проект спрямований на покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей.

«Ми підписали угоду, яка найближчими днями почне працювати для українців. Я хочу висловити готовність Світового банку і надалі підтримувати плідну співпрацю з урядом України — і стосовно вже запроваджених проектів, які є затвердженими, а також нових, над якими ми зараз спільно працюємо», — повідомила в.о. директора Представництва Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Клавдія Максименко.

Марченко наголосив, що підтримка Світового банку і оперативне ухвалення важливих рішень «дає надію на продовження співпраці, а також запевнив у готовності наполегливо працювати над проектами, направленими на розвиток освіти, закупівлю вакцин від COVID-19 тощо».

Читайте також: У МОЗ назвали регіони-лідери за добовим приростом випадків COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...