Україна очікує на транш МВФ до літа

436
1 хвилина
Україна очікує на транш МВФ до літа
Україна розраховує, що зможе досягти домовленостей із МВФ щодо надання нового траншу кредиту обсягом 700 млн дол. вже до початку літа. Про це в інтерв'ю BBC News Україна заявив радник керівника Офісу Президента Тимофій Милованов, передає УНН.

«Нам гроші потрібні для макроекономічної стабільності, і, особливо, до вересня. Тому я думаю, що в будь-якій ситуації ми досягнемо домовленостей десь до початку літа», — зазначив Милованов.

Видання з посиланням на джерело в уряді повідомило при цьому, що Україна розраховує у червні отримати транш у 700 млн доларів. Як зазначається, staff-level agreement з фондом очікують вже у травні.

При цьому видання пише, що їхні джерела в уряді запевнили — «нагальної потреби в цьому транші на 700 мільйонів доларів наразі немає». Водночас він може знадобитися ближче до осені — саме на цей час припадає пік виплат за боргами.

Гроші МВФ у червні, як каже співрозмовник в уряді, є дуже важливими, щоб отримати макрофінансову допомогу ЄС у 600 млн євро на початку осені. Без співпраці з МВФ ЄС грошей також не надасть.

Читайте також: У Мінфіні озвучили суму держборгу України
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...