Україна і Китай будуть посилювати торговельно-економічне співробітництво

760
1 хвилина
Україна і Китай будуть посилювати торговельно-економічне співробітництво
Україна і Китай посилюватимуть торговельно-економічне співробітництво, зокрема планується розширити співпрацю в галузях промисловості та аграрного сектору.

Про це йшлося під час зустрічі міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном. Це повідомляється на сайті Мінекономіки.

«Торгівля з КНР є стратегічно важливим напрямом для України. КНР – №1 за обсягом товарообігу серед партнерів України у світі (за умови, якщо ми розглядаємо торгівлю з ЄС як з окремими країнами). Потенціал співпраці величезний, тому ми всіляко підтримуємо поглиблення нашого торгово-економічного співробітництва», — зазначив Петрашко.

Сторони обговорили потенційну співпрацю і нові проєкти у сферах інфраструктури, галузях промисловості, аграрного сектору. Щодо АПК, зокрема, йшлося про розширення номенклатури аграрної продукції на ринках сторін та зростання обсягів торгівлі між Україною і КНР.

Українська сторона висловила готовність до проведення Четвертого засідання Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР в офлайн режимі та очікує пропозиції щодо термінів від Китайської сторони.

За його словами, географічне положення України — важливий фактор для пошуку можливостей в трикутнику Україна-Китай-ЄС.

Читайте також: НБУ очікує зростання середньої зарплати на 15% у 2021 році
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...