Україна до кінця року залучить кредит від Deutsche Bank на суму до 350 млн доларів

1134
1 хвилина
Україна до кінця року залучить кредит від Deutsche Bank на суму до 350 млн доларів
Україна до кінця поточного року залучить короткостроковий кредит від Deutsche Bank на суму до 350 млн доларів. Про це йдеться в постанові Кабміну, розміщеній на Урядовому порталі.

Згідно з документом, урядом затверджено умови запозичення, а також доручено Мінфіну передбачити кошти для погашення та обслуговування запозичень. Відомо, що кредит залучається за ставкою до 3 місяців LIBOR (Лондонська міжбанківська ставка пропозиції) + маржа 5,75% річних.

«Остаточне погашення кредиту здійснюється через шість місяців після дати отримання кредитних коштів відповідно до умов кредитного договору», — йдеться в повідомленні.

При цьому дострокове погашення кредиту здійснюється у випадках, передбачених договором. Йдеться про можливу зміну ринкової ціни облігацій зовнішніх державних позик України на умовах, визначених кредитним договором, або ж здійснення додаткового чи нового випуску ОЗДП України на умовах, визначених документом.

Нагадаємо, нещодавно Світовий банк виділив Україні 300 млн доларів кредитних коштів за проєктом модернізації системи соціальної підтримки населення. Виділені гроші мають піти на боротьбу з наслідками пандемії коронавірусу, а також соціальну допомогу.

Читайте також: Кабмін встановив вартість проїзду платними дорогами
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...