У проєкті бюджету 2021 передбачено близько 27 млрд на розвиток культури

220
1 хвилина
У проєкті бюджету 2021 передбачено близько 27 млрд на розвиток культури
У зведеному держбюджеті на 2021 рік передбачено близько 27 млрд гривень на фінансування культурного розвитку. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що сфера культурного розвитку є пріоритетом держави. Про це, за його словами, свідчать суми, які закладаються у бюджет країни на розвиток культури.

«Порівняємо обсяги видатків на культуру у 2020-му і 2016-му. Чотири роки тому видатки зведеного бюджету на культуру і мистецтво сягали 10,55 млрд гривень. Цього року – 20,35 млрд гривень (+93%). Наступного року у планових показниках зведеного бюджету на культуру і мистецтво заклали близько 27 млрд гривень», – порівняв урядовець.

Нагадаємо, проєкт Державного бюджету на 2021 рік, який був поданий до Верховної Ради передбачав видатки на культуру у розмірі близько 7,5 млрд гривень, на спорт – 7,4 млрд гривень. Однак, під час підготовки проєкту Держбюджету до першого читання було запропоновано збільшити його видаткову частину, зокрема серед сфер, фінансування яких було запропоновано збільшити, опинились культура та спорт.

Читайте також: Кабмін погодив впровадження накопичувальної пенсійної системи для зайнятих на ризикових професіях осіб
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...