У Київраді не виключають подорожчання проїзду у маршрутках вже на початку 2021 року

1244
2 хвилини
У Київраді не виключають подорожчання проїзду у маршрутках вже на початку 2021 року
У першому кварталі 2021 року у столичних маршрутних таксі можуть підвищити ціну за проїзд до 10-12 гривень. Втім, підвищень на послуги громадського транспорту у перші три місяці не буде. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив секретар Київради Володимир Бондаренко, інформує УНН.

«Давайте будемо розподіляти громадський транспорт і маршрутки. Дійсно, ряд транспортних компаній, які займаються перевезеннями у режимі маршрутних таксі, повідомили, що протягом першого кварталу розглядають, принаймні, підвищення вартості проїзду. Це рішення ще не ухвалено. Ну, разом із тим, там звучать різні цифри від 10 до 12 гривень», — зазначив секретар міської ради Києва.

За словами Бондаренка, перевізники пояснюють це зменшенням пасажиропотоку за певними маршрутами.

«Друга історія: у нас, все ж таки, з 1 січня зростає мінімальна заробітна плата, відповідно, це також буде відзеркалюватися на вартості проїзду. Разом із тим, у січні ми такого підвищення не очікуємо», — додав заступник Кличка.

Також Бондаренко зазначив, що проїзд у громадському транспорті у перші три місяці не буде підвищуватися.

«У нас з вами закладена на перший квартал певна компенсація для двох перевізників — "Київпастранс" і "Київметрополітен", яка дозволяє не говорити про підвищення тарифів. Разом із тим, економічні передумови для цього є. Але ще раз: у першому кварталі я не очікую розгляду цього питання для громадського транспорту міського», — підсумував Бондаренко.

Читайте також: Вперше за часи незалежності держава замовляє в «Антонова» літаки для армії — Зеленський
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...