У Києві розробили низку пільг для бізнесу на час карантину на 2021 рік

1802
2 хвилини
У Києві розробили низку пільг для бізнесу на час карантину на 2021 рік
Для розгляду депутатам Київської міської ради підготували проекти рішень для встановлення низки пільг для підприємців малого та середнього бізнесу, які діятимуть під час карантину і заплановані на 2021 рік. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

«Хотів би також повідомити, що ми робимо і будемо робити наступного року, продовжувати підтримувати столичних підприємців. Як у цьому році, так і в наступному році, можу декларувати те, що ініціював збереження преференцій для малого і середнього бізнесу. Що ми вже запровадили в березні цього року, та запровадження деяких інших пільг... До розгляду депутатів Київради підготовлені проекти рішень, що передбачають як продовження пільг, які ми вже надали, так і встановлення для інших пільг категорій підприємців», — сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що це дозволить підприємцям зберегти робочі місця і сам бізнес.

«Проекти рішень зокрема передбачають на період карантину, коли бізнес фактично не працює - сплата за договорами розміщення засобів пересувної та сезонної торгівлі, незалежно від розміру плати, визначеної в договорах оренди, буде становити тільки 1 гривню. Символічну гривню. Також пропонуємо і надалі зменшену вартість оренди комунального майна — на 50%. Для ресторанного бізнесу, пересувної та сезонної торгівлі — на 50%. Зменшується пайова участь в утриманні об’єктів благоустрою. Перелік пільг, які пропонує місто, не потребує внесення змін існуючих договорів», — додав голова міста.

Читайте також: У Мінфіні пояснили, чому відклали підвищення «мінімалки»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...