У Британії шість компаній у рамках експерименту скоротять робочий тиждень до 4 днів

194
1 хвилина
У Британії шість компаній у рамках експерименту скоротять робочий тиждень до 4 днів
Шість компаній, зокрема британський підрозділ японської компанії Canon, візьмуть участь у пілотному проєкті зі скорочення робочого тижня до чотирьох днів, який запускається у червні у Сполученому Королівстві. Про це повідомляє в середу газета The Times.

За її даними, експеримент, до якого найближчими місяцями, як очікується, приєднаються ще близько 20 компаній, здійснюється за ініціативою новозеландських підприємців Ендрю Барнса та Шарлотти Локхарт спільно з аналітичним центром Autonomy, вченими Оксфордського та Кембридзького університетів, а також Бостонського коледжу.

Учасники проєкту працюватимуть чотири дні на тиждень без скорочення заробітної плати упродовж шести місяців. За словами організаторів, вони використовують модель 100:80:100, яка передбачає 100% оплату за 80% робочого часу в обмін на зобов'язання підтримувати як мінімум 100% продуктивності праці.

За словами директора проєкту 4 Day Week UK Джо Райла, у міру виходу з пандемії коронавірусу та відновлення економіки «більшість людей прагнуть гармонії у поєднанні роботи та особистого життя».Ідея чотириденного робочого тижня стає все більш актуальною і «цей проєкт покликаний показати, що це безпрограшний варіант для бізнесу та співробітників», сказав Райл.

Як зазначив керівник компанії Canon Medical Research Europe мета участі в проєкті — можливість адаптувати виробничий процес, зробити його для співробітників більш корисним і продуктивним.

Читайте також: Активісти вимагають запровадити глобальний податок на надбагатих
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...