Траншу цього року не буде – радник Єрмака

1318
1 хвилина
Траншу цього року не буде – радник Єрмака
Радник керівника Офісу президента (ОП) та ексміністр розвитку економіки Тимофій Милованов заявив, що в цьому році Україна не встигає отримати транш Міжнародного валютного фонду (МВФ), але може досягти домовленості на робочому рівні, що дасть змогу взяти інші запозичення. Про це Милованов сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV

«Траншу не буде. Це нереально. Фізично і календарно ми не встигаємо. Траншу цього року не буде», – запевнив радник.

За словами колишнього міністра економіки, до кінця року можна встигнути досягти домовленостей на робочому рівні. Останні можуть дати змогу Україні взяти запозичення в інших структур.

«Це позитивний сигнал ринкам фінансовим, що дозволяє Україні залучити фінансування на той період, поки триватимуть перемовини з МВФ, по прийнятним відсоткам», – сказав Милованов.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомляв, що Україна працює з МВФ, щоб якомога швидше прийняти місію фонду в Києві.

Водночас голова ради Національного банку Богдан Данилишин повідомив, що вартість державних запозичень зростає з липня 2020 року, що уповільнює темпи залучення коштів для фінансування держбюджету.

Читайте також: В Україні товарообіг роздрібної торгівлі збільшився на 7,3%
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...