Світовий банк схвалив проєкт вартістю $100 млн на економічне відновлення Східної України

1262
2 хвилини
Світовий банк схвалив проєкт вартістю $100 млн на економічне відновлення Східної України
Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила проєкт вартістю $100 млн, спрямований на підтримку діяльності уряду України щодо сприяння соціально-економічному відновленню та розвитку Східної України. Про це повідомляється на сайті Світового банку

«Проєкт «Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження» (3В) буде зосереджений на територіях Луганської області, підконтрольних уряду України, які отримали найбільш серйозний економічний спад через конфлікт, залучатиме дуже необхідні інвестиції для поліпшення транспортного сполучення та сприяння відновленню сільськогосподарського сектору», – йдеться в пресрелізі.

«Це перша позика в портфелі Світового банку, спрямована на надання допомоги уряду України у виконанні зобов'язань з інформаційно-просвітницької роботи та підтримки розвитку населення, яке зазнало впливу конфлікту. Проєкт 3В базується на портфелі інвестицій Світового банку в Україні та галузевих знаннях у транспортному і сільськогосподарському секторах, питаннях земельної реформи і поширює цю підтримку на Східну Україну. Тисячі людей у громадах, що зазнали впливу конфлікту, отримають допомогу в рамках інвестицій проєкту 3В», – зазначив регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи (Білорусь, Молдова та Україна) Аруп Банерджі.

Президент України Володимир Зеленський у твіттері повідомив, що Україна отримає від Світового банку $100 млн на відновлення економіки та підприємництва на підконтрольних уряду територіях сходу країни.

«Україна отримає від Світового банку $100 млн на відновлення економіки та підприємництва підконтрольних територій на сході», – повідомляється у твіті.

Зеленський подякував за підтримку територіальної цілісності країни. «Ми зробимо все, щоб наші громадяни почувалися в безпеці, а регіони ставали заможними», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Україні збільшилася частка людей, задоволених своїм фінансовим становищем
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...