Шмигаль запевнив, що Україна завершить рік з виконанням всіх соціальних зобов’язань

33
2 хвилини
Шмигаль запевнив, що Україна завершить рік з виконанням всіх соціальних зобов’язань
Україна завершить рік з виконанням всіх соціальних зобов’язань, які були передбачені нинішнім бюджетом. Про це написав у Facebook Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, підводячи підсумки тижня, передає УНН.

«Україна завершить рік з виконанням всіх соціальних зобов’язань, які були передбачені нинішнім бюджетом», — зазначив Шмигаль.

При цьому він нагадав, що напередодні Президент Володимир Зеленський та Міжнародний валютний фонд повідомили, що місія МВФ почне роботу в Україні з наступного тижня. «Для України це є підтвердженням підтримки МВФ у провадженні реформ та позитивним сигналом щодо виплати чергового траншу. А для наших міжнародних фінансових партнерів та банківського середовища — маркером стабільності», — вказав очільник уряду.

Також Прем'єр пригадав і підписану цього тижня урядом угоду з ЄБРР на суму 450 млн євро, що, з його слів, «будуть спрямовані на розвиток дорожньої інфраструктури".

«Зокрема, ідеться про капітальний ремонт автошляху М-05 Київ-Одеса та будівництво Північного обходу міста Львова», — додав він.

Говорячи про ухвалений Бюджет-2021, Шмигаль відзначив, що основне збільшення видатків у ньому передбачене на медицину (+47 млрд грн) та освіту (+23 млрд грн). Також закладене суттєве збільшення фінансування безпеки й оборони (+21 млрд грн) та соціальної допомоги людям (+19 млрд грн).

«Важливо, що ставки ПДВ, ПДФО, ЄСВ, податку на прибуток підприємств залишаються без змін. Водночас у Держбюджеті передбачене зростання заробітних плат для медиків, освітян, військовослужбовців. Бюджет є збалансованим з точки зору доходів-видатків та реалістичний до виконання», — зауважив очільник уряду.

Читайте також: Понад 4 млн осіб систематично не платять податки – голова ДПС
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...