Шмигаль пояснив, чому не створили 500 тис. обіцяних робочих місць

330
1 хвилина
Шмигаль пояснив, чому не створили 500 тис. обіцяних робочих місць
До травня не вдалося створити 500 тис. нових робочих місць, бо тривав карантин. Він і зараз продовжується, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Обов'язки створити робочі місця ніхто з держави, влади, з уряду не знімає. Ми повинні створити умови, щоб люди мали можливість заробляти гроші і отримати роботу. Кабмін уже створив передумови для появи нових робочих місць», — повідомив Шмигаль, пише Радіо Свобода.

За його словами, з фонду боротьби з Covid-19 виділили 35 млрд грн на програму «Велике будівництво». Також на будівництво доріг, шкіл, садів, стадіонів надали 100 млрд грн.

«Кожна гривня в будівництві створює робоче місце і ще 8 робочих місць в супутніх галузях. Сьогодні 385 тисяч робочих місць зберегли завдяки програмам, у тому числі завдяки рефінансуванню і перекредитуванню для малого та мікробізнесу. ще майже 220 тисяч офіційно працевлаштовано через службу зайнятості», — додав прем'єр.

У квітні 2020-го прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів у травні планує створити близько 500 тис. нових робочих місць із середньою зарплатою 6-8 тис. грн у місяць.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...