СБУ прийшла з обшуками на Укрзалізницю

975
1 хвилина
СБУ прийшла з обшуками на Укрзалізницю
СБУ розслідує розтрату 12 млн грн держкоштів Укрзалізницею при закупівлі деталей для ремонту пасажирського рухомого складу.

Служба безпеки України спільно з Нацполіціей проводить ряд обшуків в службових приміщеннях Укрзалізниці в Києві і Вінниці та офісах комерційних структур. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Обшуки проходять в рамках попереднього розслідування задокументованої СБУ багатомільйонної корупційної схеми при закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту пасажирського рухомого складу Укрзалізниці.

За даними розслідування, ця схема була організована менеджментом філії Пасажирська компанія Укрзалізниці через афілійовані комерційні структури, в тому числі з ознаками фіктивності.

В СБУ повідомили, що протягом 2019-2020 років філія виділив понад 60 млн грн для закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту пасажирського рухомого складу, а переможцями тендерних торгів стали підконтрольні організаторам структури.

Ініційована СБУ експертиза показала безпідставне завищення вартості продукції, яка завдала збитків державі на суму майже 12 млн грн.

Повідомляється, що операція з викриття угоди проводилася Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ та Управлінням СБУ у Вінницькій області спільно з ГУ ПП у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...