ЄС запустить програму підтримки економічного розвитку Донбасу

137
1 хвилина
ЄС запустить програму підтримки економічного розвитку Донбасу
Європейський Союз цьогоріч планує розпочати нову програму підтримки економічного розвитку Донбасу. Про це на пресконференції заявив президент Європейської ради Шарль Мішель, передає ОП.

Зокрема, він зауважив, що Європейський Союз раніше надав значну підтримку Києву для пом’якшення впливу конфлікту на сході України.

«Цього року ми розпочинаємо нову програму для підтримки економічного розвитку та надання державних послуг у цьому регіоні. Це також включатиме фінансування пунктів в’їзду-виїзду», — зазначив Мішель.

Президент Європейської ради висловив переконання, що повне припинення вогню, відкриття більшої кількості пунктів в’їзду-виїзду, подальша робота з гуманітарного розмінування покращить життя людей по обидва боки лінії дотику, і ЄС готовий підтримувати ці зусилля.

За словами Мішеля, у ЄС очікують, що Росія забезпечить повний доступ для СММ ОБСЄ до всіх територій України, які наразі не контролюються урядом, а пандемія covid-19 не повинна використовуватися як привід для подальшого відмежування цих територій від України.

«Ми також закликаємо Росію повернутися до Спільного центру контролю та координації», — додав президент Європейської ради.

Читайте також: В Україні видали першу ліцензію на букмекерську діяльність
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...