Рада відправила на доопрацювання законопроєкт про «інвестнянь»

186
1 хвилина
Рада відправила на доопрацювання законопроєкт про «інвестнянь»
Верховна Рада не прийняла в цілому законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями», відправивши його на підготовку на повторне друге читання.

За прийняття в цілому проголосували 44 нардепи, за підготовку на повторне друге читання – 245 нардепів.

Під час розгляду законопроєкту у залі Рада відхилила правки нардепів, які перед цим не підтримав профільний комітет, та підтвердила лише частину правок, врахованим комітетом. При цьому, нардепи від різних фракцій критикували профільний комітет за «погану роботу» з таблицею правок.

Голова економічного комітету Ради Дмитро Наталуха заявив, що оскільки правки не були враховані, це «повністю розбалансовує цей закон».

«Закон, якщо ми приймемо його у такому вигляді, в якому він є зараз, працювати не буде. Тому ми б пропонували проголосувати за повторне друге читання. Доопрацювати, знайти порозуміння з тими колегами, які не дали голосів, і повторно винести в залу», – сказав він.

Після цього Рада підтримала пропозицію про повторне друге читання.

Законопроєкт, зокрема, передбачає закріплення статусу держустанови, до складу якої входять інвестиційні менеджери та яка уповноважується Кабміном на супровід інвесторів у процесі підготовки і здійснення інвестпроєктів зі значними інвестиціями.

Читайте також: В Україні зростає максимальна допомога по безробіттю

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...