Рада скоротила терміни розгляду законів про підтримку бізнесу

197
1 хвилина
Рада скоротила терміни розгляду законів про підтримку бізнесу
У віторок, 1 грудня, Верховна рада скоротила терміни подання альтернативних документів до законопроєктів президента Володимира Зеленського, які повинні підтримати бізнес у період карантину. Мова йде про проєкти законів №4429-4431.

Перший документ № 4429 пропонує одноразову матеріальну виплату застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати чи доходу у разі запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

Крім цього, одноразова матеріальна допомога передбачається і для збереження робочих місць найманих працівників.

Під час дії карантину та після його закінчення Зеленський пропонує не призупиняти та не анулювати ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями у разі несвоєчасної сплати ліцензіатами чергового платежу за ліцензії.

Законопроєкт № 4430 передбачає зміни до Податкового кодексу. Зокрема, пропонується списати податковий борг платникам податків у разі, якщо сукупний розмір боргу платника за усіма податками і зборами не перевищує 3060 грн та його не погашено станом на 1 листопада 2020.

До 29 грудня 2021 року відстрочується погашення податкового боргу платників податків — фізичних осіб, зокрема самозайнятих осіб, що у загальній сумі не перевищує 6800 грн.

Читайте також: Шмигаль анонсував «основну приватизацію» і запросив турецьких інвесторів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...