Рада проголосувала за підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн

1114
1 хвилина
Рада проголосувала за підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн
Верховна рада на позачерговій сесії розглянула питання підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень.

«За» проголосували 295 нардепів.

Нагадаємо, першим питанням депутати розглянули ініційований президентом законопроект №3963, яким пропонують підвищити розмір мінімальної заробітної плати і встановити її з 1 вересня 5 тис. грн на місяць (зараз у бюджеті прописано 4 723 грн).

Водночас з метою збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та мінімальною зарплатою збільшуються витрати на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС. Його розмір становить 2225 гривень (підвищення становитиме 5,86%).

Додаткові витрати на оплату праці у зв'язку з підвищенням розмірів мінімальної зарплати та посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС будуть забезпечені завдяки економії витрат за бюджетною програмою обслуговування державного боргу.

Як відомо, президент Володимир Зеленський зареєстрував у Раді законопроект «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік» щодо збільшення розміру мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень вже з 1 вересня.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...