Парламентський комітет назвав формування прожиткового мінімуму незадовільним

228
1 хвилина
Парламентський комітет назвав формування прожиткового мінімуму незадовільним
Парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів визнав незадовільною роботу уряду щодо формування прожиткового мінімуму і пропонує заслухати прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на найближчій годині запитань до уряду.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Визнати роботу уряду незадовільною і звернутися... до погоджувальної ради, як тільки вона засідатиме, винести питання про формування прожиткового мінімуму на найближчу годину запитань до уряду, щоб нам про його формування доповів прем'єр», – сказала керівник комітету Галина Третьякова на його засіданні в понеділок.

Повідомляється, що пропозицію керівника комітету підтримали.

Нагадаємо: Верховна Рада ухвалила рекомендації парламентських слухань «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» 19 травня 2020 року.

У рекомендаціях парламентських слухань Кабінету Міністрів, зокрема, пропонувалося утворити міжвідомчу робочу групу для розробки удосконалення методології визначення прожиткового мінімуму з урахуванням міжнародних стандартів та досвіду розвинених країн, з подальшим внесенням відповідного законопроєкту на розгляд ВР.

Уряду також рекомендувалося вжити заходів щодо наближення у 2020 році розміру прожиткового мінімуму до його реальної величини з урахуванням оновлення наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг.

Як зазначалося на засіданні комітету, Кабінет Міністрів не виконав цих рекомендацій.

Читайте також: Нацбанк посилив санкції за порушення фінмоніторингу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...