Очільник Нацбанку назвав три питання, після розв'язання яких Україна отримає місію МВФ

282
2 хвилини
Очільник Нацбанку назвав три питання, після розв'язання яких Україна отримає місію МВФ
Голова НБУ Кирило Шевченко, який перебуває з візитом у Вашингтоні, заявив, що дати перебування місії МВФ в Україні будуть відомі після розв'язання низки питань, які турбують Міжнародний валютний фонд. В інтерв'ю «Голосу Америки» керівник Нацбанку висловив сподівання, що місія відвідає Україну вже до кінця цього року.

«Для того, щоб з’явились дати, треба досягнути прогресу в усіх блоках питань. Якщо шляхи вирішення питань будуть напрацьовані, й ми з обох сторін почнемо по них рухатись, то я в цьому питанні є оптимістом – в України є всі шанси отримати місію МВФ до кінця цього року», – зауважив Шевченко.

Глава Нацбанку розповів, що наразі з МВФ обговорюють три блоки питань. Перший стосується рішення Конституційного суду та антикорупційної діяльності в Україні. Другий – проєкту бюджету України на 2021 рік. І третій – роботи самого Національного банку.

«Найбільше занепокоєння свого часу викликало рішення Конституційного суду. Але Володимир Зеленський був передбачуваний у своїй реакції на такі виклики від Конституційного суду. Чіткі меседжі, які надав президент, показали, що в України немає іншого шляху, й Україна буде докладати всіх зусиль для того, щоб надалі підтримувати антикорупційну інфраструктуру», – додав Шевченко.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна отримала сигнал від МВФ, що ніякої місії можна не очікувати.

Читайте також: Уряд спрощує процедуру призначення пенсій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...