Нові правила та умови отримання субсидій у 2021 році

3377
2 хвилини
Нові правила та умови отримання субсидій у 2021 році
В Україні з 1 січня 2021 року змінюються правила отримання та умови подання для державної допомоги українцями. Про це повідомила очільниця Міністерства соціальної політики Марина Лазебна у програмі «Сніданок з 1+1».

За словами чиновниці, з нового року в Управлінні соцзахисту припинять особистий прийом громадян. Подати заяви для отримання субсидій та пільг українці зможуть використовуючи платформу «Дія» або пошту. Також з цим питанням радять звертатися до місцевих громад.

«Це пов'язано з реформою децентралізації. У громадах є соціальні підрозділи, які повинні приймати заяви від людей. Це стосується 67 видів допомог. Зокрема, і за субсидіями», — повідомила вона.

Лазебна додала, що у Міністерстві соціальної політики розширили коло отримувачів субсидій від держави. Зокрема, зміни торкнулися й тимчасово безробітних українців, братимуться до уваги їхні доходи за останній місяць.

«Останнє рішення, яке прийняли в грудні, стосується людей, які отримують допомогу по частковому безробіттю. Бо є умова - три місяці потрібно платити єдиний соціальний внесок», — зазначила міністерка.

З нового року субсидію отримають українці, що доглядають за особами з інвалідністю. Також на допомогу від держави можуть розраховувати й громадяни України, чиї родичі тимчасово перебувають за кордоном.

Вона запевнила, що трьох мільйонів українців, що вже беруть участь в державній програмі на отримання субсидій, зміни не торкнуться.

Читайте також: 1 млрд грн виділили для дистанційного навчання в школах – Шкарлет
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...