Німеччина виділяє 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії в Україні

231
2 хвилини
Німеччина виділяє 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії в Україні
Німеччина виділяє 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії, громадянського суспільства, державного управління і децентралізації в Україні. Про це повідомляється на сайті Посольства Німеччини в Україні.

Зокрема, таким підсумком завершилися вчора німецько-українські міжурядові перемовини з питань політики розвитку під керівництвом парламентського статс-секретаря у Федеральному міністерстві економічного співробітництва та розвитку Марії Флаксбарт і віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

«Ми хочемо підбадьорити й підтримати українське керівництво і в майбутньому послідовно продовжувати започаткований курс реформ і модернізації – особливо враховуючи зростання спротивів», – сказала Флаксбарт.

Новими зобов'язаннями щодо асигнувань у сфері співпраці для розвитку у 2020 році Німеччина підтримає Україну у впровадженні таких реформ, як процес децентралізації, реалізація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною в галузі торгівлі, а також запровадження заходів енергоефективності.

Крім того, було висловлено обіцянку нової підтримки регіонам на сході України, що потерпають від конфлікту. У 2020 році для подолання наслідків коронавірусної пандемії в рамках співробітництва для розвитку Німеччина виділила 14,35 млн євро. За ці кошти було профінансовано придбання захисних масок і засобів захисту, а малим і середнім підприємствам, що постраждали від пандемії COVID-19, було надано підтримку вигідними кредитами.

«Нові зобов'язання щодо асигнувань, які було надано на цьогорічних міжурядових перемовинах, є частиною загальної суми в розмірі 1,8 млрд євро, якою Німеччина надає підтримку Україні з 2014 року», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Дата приїзду місії МВФ може стати відома у грудні – Шмигаль
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...