Неоплачені зобов’язання Держказначейства становлять 15 мільярдів

170
1 хвилина
Неоплачені зобов’язання Держказначейства становлять 15 мільярдів
За останній тиждень неоплачені фінансові зобов’язання казначейства зросли на понад 5 мільярдів та становлять майже 15 мільярдів. Про це повідомив ексзаступник Міністра економіки Павло Кухта на своїй сторінці у фейсбуці.

«Станом на сьогодні, наявні неоплачені фінансові зобов'язання Казначейства становлять майже 15 млрд. З них 6,5 млрд – по захищених статтях видатків, 8,5 млрд – по незахищених статтях», – пише Кухта.

Минулого тижня неоплачених зобов’язань було на 9,4 мільярда, до того – 7 мільярдів.

Він також зазначає, що «наприкінці 2019 року, коли теж були проблеми з бюджетом, тижневий показник неоплачених зобов’язань не перевищував 5,2 мільярда», цьогоріч лише двічі показник наближався до 6 мільярдів.

За словами експерта всередині органів влади також є скарги щодо несплати по рахунках, зокрема відрядженнях та лікарняних.

«Зрозуміло, що єдиний нормальний вихід – швидко виконати умови МВФ та залучити кошти у вигляді запозичень. Це, принаймні, знизило б масштаб бюджетної кризи та дозволило б без проблем профінансувати програму підтримки економіки під час локдауну, який вже почали анонсувати», – написав Кухта.

Читайте також: Рада відправила на доопрацювання законопроєкт про «інвестнянь»

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...