НБУ посилює контроль за кіберзахистом та інформаційною безпекою банків

43
1 хвилина
НБУ посилює контроль за кіберзахистом та інформаційною безпекою банків
Національний банк України (НБУ) посилює контроль за виконанням банками заходів із забезпечення кіберзахисту та інформаційної безпеки, що сприятиме удосконаленню організації діяльності банків в умовах сучасних кіберзагроз. Про це повідомляється на сайті установи.

Для цього регулятор запроваджує новий вид контролю за банками у формах виїзних перевірок і безвиїзного нагляду, що здійснюватимуть фахівці Нацбанку у сфері кіберзахисту та інформаційної безпеки.

У Нацбанку впевнені, що посилення контролю за виконанням банками заходів із забезпечення кіберзахисту та інформаційної безпеки сприятиме удосконаленню організації діяльності банків в умовах сучасних кіберзагроз. Для цього регулятор запроваджує новий вид контролю за банками у формах виїзних перевірок і безвиїзного нагляду, що здійснюватимуть фахівці Національного банку у сфері кіберзахисту та інформаційної безпеки.

Крім того, банки зобов’язані щорічно проводити відповідну самооцінку, складати й подавати Національному банку звіт з питань оцінювання ризиків інформаційної безпеки/кіберризиків.

Читайте також: Світовий банк надасть Україні майже 2,5 млрд грн на закупівлю вакцин проти COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...