Наступного року в Україні планують приватизувати щонайменше чотири в'язниці – Малюська

46
1 хвилина
Наступного року в Україні планують приватизувати щонайменше чотири в'язниці – Малюська
У 2021 році у Міністерстві юстиції України планують приватизацію щонайменше чотирьох виправних закладів. Кошти від їх продажу розподілятимуть для нового будівництва. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська у Facebook.

За його словами, на заваді приватизації в'язниць цього року стали численні бюрократичні перешкоди.

Однак, затверджений бюджет на 2021 рік дасть змогу почати цей процес. Зокрема закон про держбюджет передбачає, що доходи від приватизації в’язниць будуть розподілятися за пропорцією 70/30. Тобто 70% йдуть на у спецфонд та на нове будівництво, а 30% — у загальні доходи бюджету.

«Це хоч і трохи затягує строки, але все одно надає нам змогу врешті-решт продавати в’язниці у межах процедури малої приватизації», — сказав Малюська.

Він додав, що цього року в Україні істотно зменшили мережу в’язниць та розпочали проєктування нової в’язничної інфраструктури. Зокрема йдеться про нові слідчі ізолятори у Львові та під Києвом.

«"Під ніж" пішли 12 установ із гіршими, у порівнянні з аналогами, умовами утримання. Це дозволило нам зменшити кількість співробітників та дещо підвищити заробітні плати тим, хто залишився», — повідомив міністр.

Читайте також: Кабмін підписав угоди про розподіл продукції на 7 нафтогазових ділянках
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...