На зарплати шахтарям до кінця року виділять 1,4 млрд грн

484
1 хвилина
На зарплати шахтарям до кінця року виділять 1,4 млрд грн
Верховна Рада (ВР) ухвалила у першому читанні законопроєкт (№ 4119), згідно з яким у держбюджеті планується передбачити ще 1,4 млрд гривень на виплату зарплати гірникам до кінця року та погашення заборгованості, що виникла з вересня. Ці кошти мають надійти з обов’язкових виплат НАК «Нафтогаз» та АТ «Укрнафта».

Про це повідомляється на урядовому порталі.

Згідно з повідомленням, законопроєкт сприятиме поповненню фонду боротьби з COVID-19 на 8,9 млрд грн, які також мають надійти від виплат НАК «Нафтогаз» та АТ «Укрнафта» до держбюджету.

«Впродовж року ми максимально забезпечували виплати заробітної плати шахтарям та погашення поточної заборгованості. Вдячна Уряду і народним депутатам за ефективні рішення і можливість вийти на 100% розрахунки держави перед робітниками вугільної галузі, не обтяжуючи спецфонди, зокрема фонд боротьби з COVID-19. Більше того, за можливість наповнити цей фонд», – зазначила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Нагадаємо: влітку Міненерго погасило перед шахтарями поточну заборгованість із заробітної плати, що виникла цього року через вимушений простій вугледобувних підприємств.

Читайте також: РНБО доручила Кабміну закласти до держбюджету понад 267 млрд гривень на нацбезпеку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...