На Дніпропетровщині 380 дітей з найбільш вразливих родин отримають гуманітарну допомогу

164
1 хвилина
На Дніпропетровщині 380 дітей з найбільш вразливих родин отримають гуманітарну допомогу
На Дніпропетровщині триває фінальна стадія проекту з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів у сім’ї.

Гуманітарну допомогу загалом отримають 380 маленьких мешканців області з найбільш вразливих родин. Про це повідомила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

«У Дніпропетровській області провели моніторинг потреб дітей, які через карантин повернулися в родини з інтернатів. Батьки, що вирішили залишити синів і дочок вдома на постійній основі, отримають гуманітарну допомогу, – зазначила заступник голови ОДА Ірина Грицай. – Окремо в межах проекту вирішили підтримати 276 дітей із малозабезпечених сімей, які не виховувались в інтернатах. Загалом придбають найнеобхідніше для 380 маленьких мешканців регіону».

Оцінювали ситуацію в родинах соцпрацівники, фахівці відділу освіти та служби у справах дітей. Вони склали список з нагальних дитячих потреб.

Для учасників соціальної програми нині закуповують столи для навчання, ліжка, матраци, подушки і ковдри, постільну білизну. 

Проект «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» розрахований на півроку. Його реалізовують на замовлення Міністерства соціальної політики України за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Окрім Дніпропетровщини до програми долучилися Полтавська, Харківська, Миколаївська та Волинська області.

Читайте також: Мінфін завершив переговори з МВФ щодо проекту держбюджету на 2021 рік
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...