МВФ усе ще очікує більшого прогресу України на шляху до другого траншу stand-by

91
1 хвилина
МВФ усе ще очікує більшого прогресу України на шляху до другого траншу stand-by
Україна та Міжнародний валютний фонд (МВФ), як і раніше, перебувають у тісних дискусіях щодо програми stand-by, спрямованих на завершення її першого перегляду та виділення другого траншу, повідомив представник МВФ Джеррі Райс (Gerry Rice). Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Певного прогресу досягнуто, але для завершення першого перегляду більше потрібно», — сказав він на традиційному брифінгу у Вашингтоні в четвер.

Райс, не розкриваючи деталей, нагадав, що метою визначених у рамках програми заходів є, зокрема, покращення управління в Нацбанку та законодавства про банківський нагляд, середньострокове зниження бюджетного дефіциту, посилення антикорупційної вертикалі та судової системи.

Передбачалося, що віртуальна місія щодо першого перегляду програми працюватиме 13-23 липня, проте цей план був порушений. Віртуальна місія щодо першого перегляду програми stand-by, що тривала з кінця 2020 року, у середині лютого завершилася без рекомендації про виділення другого траншу, а голова представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив про необхідність додаткових дискусій і більшого прогресу з боку України.

Читайте також: Україна та Росія опинилися в десятці країн, які більше за всіх заробляють на Bitcoin
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...