Місія МВФ сьогодні розпочинає роботу в Україні

983
1 хвилина
Місія МВФ сьогодні розпочинає роботу в Україні
Місія Міжнародного валютного фонду сьогодні, 21 грудня, розпочинає роботу в Україні. Про це на брифінгу сказала перший заступник голови Національного банку Катерина Рожкова, передає кореспондент УНН.

«Якщо говорити про якісь додаткові заходи, то на сьогоднішній день з боку Нацбанку виконані всі передумови для того, щоб місія почала своє рев'ю (перегляд програми з Україною — ред.). Ви знаєте, що традиційним для такого часу місії структурним маяком є затвердження Державного бюджету, і він також був затверджений. Тому, у принципі, з точки зору важливих і принципових речей — вони зроблені, і місія розпочинає роботу сьогодні», — сказала Рожкова.

Вона зауважила, що НБУ виконав всі структурні маяки МВФ для продовження співпраці та отримання наступного траншу.

«У нас одним з основних маяків була розробка оновленого, або зміненого закону про банки і банківську діяльність. На сьогодні цей законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді», — зазначила представник НБУ.

З її слів, другий серйозний момент — це затвердження планів державних банків по роботі з проблемними активами, Нацбанк також це зробив.

«Третій момент — нам треба було затвердити на Раді фінансової стабільності план відновлення платоспроможності Фонду гарантування фізичних осіб – це також було зроблено», — додала Рожкова.

Читайте також: Разумков підписав держбюджет-2021
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...