Мінфін заявив про завершення переговорів з МВФ щодо проєкту держбюджету-2021

216
1 хвилина
Мінфін заявив про завершення переговорів з МВФ щодо проєкту держбюджету-2021
Міністерство фінансів України завершило переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо основних параметрів проєкту державного бюджету на 2021 рік. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.

«Міністерство фінансів успішно завершило переговори з МВФ стосовно основних параметрів проєкту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ Програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ та отримання чергового траншу», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основний акцент перемовин стосувався формування спільного з МВФ бачення основних бюджетних показників – рамки доходів, видатків і дефіциту.

У повідомленні йдеться про те, що Мінфін проводив щоденні консультації з експертами Фонду про можливості фінансування дефіциту та пріоритетних видатків бюджету у 2021 році.

«Загалом параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною та МВФ», – наголосили у Мінфіні.

Нова кредитна програма співпраці у форматі stand-by передбачає кредит у сумі $5 млрд терміном на 18 місяців.

Читайте також: ЄС надасть Україні 25 млн євро на цифрову трансформацію
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...