Мінекономіки підвищило середню вартість ДП та бензину

54
2 хвилини
Мінекономіки підвищило середню вартість ДП та бензину
Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензинів в розмірі 26,86 грн/літр і дизпального — 22,24 грн/літр, з яких вираховується гранична ціна реалізації пального на АЗС на кінець липня. Про це повідомляє Мінфін з посиланням на пресслужбу відомства.

З урахуванням максимальної торговельної націнки гранична вартість бензину становить 31,86 грн/л, дизпального — 29,24 грн/л.

У порівнянні з кінцем липня середня ціна на бензин зросла на 22 копійки. Водночас ціна на дизпальне зменшилася на 1 копійку. Згідно з даними еnkorr, роздрібні мережі АЗС 4 серпня підняли ціни на бензини, при цьому вартість дизельного пального змінилася різноспрямовано.

На WOG і ОККО бензин марки А-95 подорожчав на 22 копійки за літр — до 31,86 грн/л, дизельне пальне подешевшало на 1 копійку — до 29,24 грн/л.

У мережі AMIC ціни на бензини зросли в середньому на 2 копійки, а ДП подешевшало на 3 копійки. На 6 копійок дизпальне подешевшало в мережі БРСМ-Нафта — до 27,18 грн/л. SOCAR підвищила вартість бензинів на 22−34 копійки.

Такі мережі як Фактор, Катрал, Авантаж 7 і Motto підняли ціни дизельного пального в межах 2−50 копійок.

2 червня Кабінет міністрів вніс зміни до методики визначення середньої гуртової ціни на бензин і дизельне пальне. Від цієї ціни АЗС можуть встановлювати свої надбавки. Постанова була ухвалена на засіданні Кабінету міністрів.

Читайте також: В Україні з 2023 року почнуть упроваджувати соціальні пакети з накопичувальними пенсіями
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...