Милованов прокоментував анонсовану Зеленським ініціативу про 8 тис. грн для ФОПів

233
1 хвилина
Милованов прокоментував анонсовану Зеленським ініціативу про 8 тис. грн для ФОПів
Радник керівника Офісу Президента Тимофій Милованов підтримує анонсовані Президентом Володимиром Зеленським ініціативи щодо економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, гроші на них підуть з бюджету. Про це колишній міністр сказав в коментарі УНН.

«Я це рішення підтримую. Я, можливо, так би десь і думав. Тут що хорошого — підуть гроші напряму людям, до тих, кого зачіпають обмеження. Обмеження потрібні, тому що це — безпека людей, щоб уникнути найгіршого, що може бути... З пандемією потрібно боротись і для того, щоб відновити економіку, вийти з цієї кризи. Тому я це підтримую. І тут одна важлива позиція, яка для мене є принциповою — що уряд має підтримати людей до того, як вводяться обмеження, умовні “різдвяні канікули” для бізнесу. І це є. Мені здається, це перший раз, коли держава таке робить», — зазначив радник глави ОП.
  

Він нагадав, що раніше держава робила так, що компенсація могла бути отримана лише після введення обмежень, і то, не напряму, а через заяву по безробіттю тощо.

На запитання про те, як фінансуватиметься нова програма, ексміністр повідомив, що гроші підуть з бюджету.

Читайте також: Зеленський анонсував 8 000 гривень допомоги ФОПам, які постраждали через карантин
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...