Медикам виплатили понад 17 млн гривень компенсації через перебування на самоізоляції

3307
2 хвилини
Медикам виплатили понад 17 млн гривень компенсації через перебування на самоізоляції
Фонд соціального страхування виплатив 17,9 млн гривень медикам компенсацій втраченого заробітку за час самоізоляції від COVID-19. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ФССУ.

«У разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу без засобів індивідуального захисту, медичні працівники мають право на отримання листка непрацездатності для проходження самоізоляції під меднаглядом. Заробіток, який вони втрачають за час ізоляції від COVID-19, їм компенсує Фонд соціального страхування України», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що Фонд прийняв на оплату майже 11 тисяч листків непрацездатності, виданих медичним працівникам для проходження самоізоляції за кошти ФССУ.

«Загальна сума компенсацій становить 17,9 мільйона гривень», — додається у повідомленні.

Додається, що Фонд компенсує для медиків втрачений за час ізоляції від COVID-19 заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу. Оплата здійснюється, починаючи з шостого дня, перші п’ять днів фінансує роботодавець.

«Найбільше медичних працівників, які з початку пандемії пройшли оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляцію під меднаглядом, зафіксовано в Житомирській області — 1 366 осіб, Чернігівській області — 753 особи, Одеській області — 667 осіб, Сумській області — 567 осіб і Львівській області — 560 осіб», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Мінфіні відзвітували про витрати з COVID-фонду
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...