Максим Степанов звернувся до ВР з проханням підвищити зарплати медикам

2257
1 хвилина
Максим Степанов звернувся до ВР з проханням підвищити зарплати медикам
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся з відеозверненням до народних депутатів, в якому закликав парламентаріїв істотно підвищити зарплати медиків у 2021 році. Про це повідомляє УНН з посиланням на відеозвернення міністра в Facebook.

«Так, бюджет збалансований, але цей баланс не може влаштовувати. Він несправедливий по відношенню до наших медиків, заробітна плата яких повинна фінансуватися в необхідному обсязі», — заявив Максим Степанов.

Він закликав народних депутатів виконати загальний борг перед медпрацівниками і забезпечити їм підвищення зарплат.

За його словами, якщо зарплати медиків залишаться на нинішньому рівні, вони почнуть масово виїжджати з країни, з огляду на високий попит на медпрацівників за кордоном.

«Якщо держава не забезпечить гідну зарплату медичним працівникам, то вони масово почнуть виїжджати з країни за кордон, де на них чекають з нетерпінням», — підкреслив Максим Степанов.

За його словами, справедливі зарплати лікарів — це 23 тис. грн, середнього медперсоналу — 17 тис. грн, молодшого медперсоналу — 12 тис. грн. Такий рівень оплати праці медпрацівників був закладений МОЗ. І міністерство сподівається, що він буде врахований під час голосування за проект бюджету-2021.

Читайте також: В Україні масову вакцинацію від COVID-19 повністю профінансує держава — Радуцький
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...