Ключовим економічним завданням на 2021 рік є підвищення довіри інвесторів – Зеленський

159
2 хвилини
Ключовим економічним завданням на 2021 рік є підвищення довіри інвесторів – Зеленський
Президент Володимир Зеленський заявив, що співпраця з Міжнародним валютним фондом (МВФ) має вирішальне значення для забезпечення макроекономічної стабільності в Україні. Про це йдеться у зверненні Президента до Першої щорічної міжнародної конференції «Україна: інвестиційна гавань в часи змін».

«Для нас ключовим завданням на 2021 рік є забезпечення законності, підвищення довіри з боку інвесторів та захист їхніх прав. Це також важливо у контексті продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, яка має вирішальне значення для забезпечення макроекономічної стабільності в Україні», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що впродовж 2020 року Україна здійснила «історичні реформи, підтримавши бізнес-спільноту».

За словами Президента, цього року було ухвалено законодавство про створення ринку землі, встановлено прозорі податкові правила, надано доступні позики для підтримки бізнесу. Також, сказав Зеленський, досягнуто успіху в приватизації, підписано перші концесійні угоди.

Крім того, він нагадав, що було запущено цифрову платформу «Дія» для бізнесу і громадян, що, на думку глави держави, «поставило Україну на один рівень з провідними країнами світу у наданні цифрових послуг та електронних паспортів».

«Ми продовжимо створювати сприятливе середовище в Україні, щоб бізнес міг інвестувати, розширюватися та відкривати нові робочі місця», – пообіцяв Зеленський.

Читайте також: Україна цього року уклала найбільшу концесійну угоду за всю історію — Шмигаль
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...