Київ закупить 50 нових вагонів метро на гроші ЄБРР

1761
1 хвилина
Київ закупить 50 нових вагонів метро на гроші ЄБРР
Міська рада Києва погодила умови для отримання кредиту на 50 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на покупку 50 нових вагонів метро. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці директор КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

«Уже скоро з підземки виїде 50 новеньких вагонів. Ми оновлюємо склад абсолютно новими й комфортними вагонами: ніякого «зроблено в СРСР». Київрада нарешті надала гарантії ЄБРР для підписання угоди. Проєкт розрахований на 50 млн євро», – написав Брагінський.

Він додав, що новий рухомий склад набагато якісніше вже використовуваного метрополітеном: він здатний розганятися до більшої швидкісі при менших витратах електроенергії.

За словами Брагінського, за останні кілька років Київський метрополітен замінив або модернізував 185 вагонів. Це 22,5% всього парку, або 34% тих, що щодня виходять на маршрут у години пік.

26 березня Рада директорів Європейського банку реконструкції й розвитку схвалив виділення 50 млн євро на придбання вагонів для київського метрополітену. Вагони планується використовувати на Сирецько-Печерській лінії: на новій ділянці, якою зв'яже центр з районом Виноградар.

Нагадаємо, Київський метрополітен оцінив збитки через жорсткий карантин у 620 млн
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...