«Карантинні» вісім тисяч вже отримали пів мільйона українців

45
1 хвилина
«Карантинні» вісім тисяч вже отримали пів мільйона українців
Станом на 7 січня в Україні 480 тисяч осіб отримали від держави одноразову матеріальну допомогу у зв’язку з зимовим локдауном у розмірі вісім тисяч гривень. Загальна сума виплат становить 3,64 млрд гривень.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

«Насамперед ми зберегли чимало робочих місць завдяки нашим економічним ініціативам. Ми працюємо для людей. Українці бачать, що держава турбується у скрутну хвилину, так легше пережити будь-які обмеження. По-друге, важливо, що напрацьовано цифрові інструменти, коли не треба стояти в чергах, немає скупчень, коли знищено бюрократичну тяганину, а люди в кілька кліків можуть отримати виплати. Це також зменшує корупційні ризики, адже немає спілкування чиновника та людини. Це яскравий приклад того, якою буде цифрова Україна», — сказав президент України Володимир Зеленський.

Зеленський відзначив, що нині до пів мільйона осіб отримали від держави одноразову матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн. Загалом перераховано 3,64 млрд грн. За його словами, завершення виплат для всіх відбудеться найближчими днями.

Читайте також: Біткойн сягнув $41 000 та вчергове оновив історичний максимум
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...