Кабмін відновить і розширить програми підтримки бізнесу, що діяли навесні

203
1 хвилина
Кабмін відновить і розширить програми підтримки бізнесу, що діяли навесні
Кабінет міністрів України готовий підтримувати підприємців поки діятиме посилений карантин вихідного дня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.

«Ми розуміємо, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу. Тому повною мірою відновимо і розширимо наступні програми підтримки», – написав Шмигаль.

Зокрема, це компенсація частини зарплат працівників у зв'язку з простоєм виробництва. «Це програма з часткового безробіття, завдяки якому навесні-влітку вдалося зберегти понад 450 000 робочих місць», – наголосив прем'єр.

Також виплати на дітей для родин підприємців, які діяли навесні цього року і спільно з торгово-промисловою палатою опрацьовується механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв'язку з карантином вихідного дня.

11 листопада з ініціативи міністерства охорони здоров'я України розглянуть зміни до постанови №641, що передбачає посилений карантин вихідного дня, а міністр Максим Степанов представить повний перелік обмежень на засіданні уряду.

Читайте також: У Мінсоцполітики розповіли, скільки пенсіонерів отримали підвищення пенсій з вересня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...