Кабмін проводить консультації з МВФ, щоб «трошки зменшити» дефіцит держбюджету

295
1 хвилина
Кабмін проводить консультації з МВФ, щоб «трошки зменшити» дефіцит держбюджету
За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, Україна веде консультації з МВФ, щоб зменшити дефіцит держбюджету-2021. Поки він запланований на рівні 6%.

Кабінет міністрів України веде переговори з Міжнародним валютним фондом про можливість скорочення дефіциту державного бюджету на 2021 рік.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на зустрічі зі студентами Національного університету Львівська політехніка 25 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

«Дохідна частина сьогодні менше, ніж ті витрати, які ми повинні здійснити. Виникає дефіцит, дефіцит покривається з різних джерел, зокрема з запозичених. Це міжнародні кредити, зовнішні запозичення і внутрішні запозичення ... Цього року дефіцит 7,5%, порядку 298 млрд грн. У наступному році ми плануємо 6%, але зараз з Міжнародним валютним фондом ведемо переговори, щоб його трошки зменшити», — заявив Шмигаль.

Прем'єр додав, що уряд виконає бюджет 2020 року і буде виконувати бюджет 2021 року. За словами Шмигаля, влада очікує помірне зростання економіки, який уже почався.

За оцінками аналітиків Morgan Stanley, що Україна навряд чи отримає другий транш МВФ до кінця цього року. В інвестбанку зазначили, що програма з МВФ йде з порушенням графіка ще до першого її перегляду.

Читайте також: Набув чинності закон про щорічну індексацію розміру аліментів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...