Кабмін перевів 160 млн грн з коронавірусного фонду на доплати митникам

293
2 хвилини
Кабмін перевів 160 млн грн з коронавірусного фонду на доплати митникам
Кабінет міністрів 14 вересня виділив Державній митній службі з Фонду COVID-19 160 млн грн на доплати митникам. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

«14 вересня Кабінет міністрів України прийняв рішення про здійснення доплат до заробітної плати посадовим особам митних органів, які безпосередньо здійснюють митний контроль і митне оформлення товарів у пунктах пропуску через державний кордон України, у місцях митного оформлення товарів на митній території України та мають безпосередній контакт з громадянами, іноземцями, перевізниками, а також з іноземними товарами при їх фізичному огляді, чим піддають ризику своє життя і здоров'я, і своїх сімей», — сказано в повідомленні.

Постановою передбачено виділити Державній митній службі України 160,9 млн грн з Фонду боротьби з COVID-19 на доплати митникам пропорційно відпрацьованому часу в умовах карантину.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю виданню Mind повідомив про те, що їхнє основне завдання — це покращити адміністрування митниці й податків.

«На колегії ми наголосили, що в період пандемії слід якісно наповнювати бюджет, і надали всі інструменти. А вже за півмісяця перевіряємо, і якщо не виявляємо позитивних змін — звільняємо 50% митників і 2/3 податківців», — додав урядовець.

Читайте також: Зеленський видав розпорядження про залучення $100 млн для відновлення Східної України
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...