Франція платитиме 1,6 млрд євро в місяць в якості компенсації закритому через локдаун бізнесу

210
1 хвилина
Франція платитиме 1,6 млрд євро в місяць в якості компенсації закритому через локдаун бізнесу
Схема компенсації для підприємств, адміністративно закритих у Франції через коронавірус, коштуватиме 1,6 млрд євро в місяць. Про це заявив міністр економіки і фінансів Бруно Ле Мер, передає Reuters.

Після заяви глави держави Еммануеля Макрона про поступове скасування карантинних обмежень виконавча влада оголосила у вівторок, що ці заклади, зокрема ресторани, зможуть вибирати між щомісячною безподатковою допомогою в розмірі до 10 000 євро або компенсацією в розмірі 20% від суми щомісячного обороту за той же період попереднього року з максимальною сумою у 100 000 євро.

«Ця схема буде діяти до тих пір, поки діють карантинні заходи. Це торкнеться 200 000 компаній і буде коштувати державними фінансами 1,6 млрд євро в місяць », – сказав Ле Мер.

В Мініфіні Франції розповіли, що додаткові витрати будуть покриватися за рахунок маржі в розмірі 5 млрд євро, закладеної в останнє оновлення бюджету на 2020 рік, яке було прийнято парламентом в цьому місяці після того, як Франція вступила в другу локдаун в цьому році. .

Ле Мер зазначив, що він як і раніше очікує, що друга за величиною економіка єврозони виросте на 6% в 2021 році.

Читайте також: За 8 місяців карантину безробітним виплатили понад 13 млрд грн – Мінекономіки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...