ФОПи та наймані працівники подали понад 400 тис. заявок на отримання «карантинних» грошей – Шмигаль

26
1 хвилина
ФОПи та наймані працівники подали понад 400 тис. заявок на отримання «карантинних» грошей – Шмигаль
На сьогодні ФОП та наймані працівники подали вже понад 400 тис. заявок на отримання корантинних виплат у 8 тисяч гривень через державний сервіс «Дія». Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду у понеділок, передає кореспондент УНН.

«Вже маємо понад 400 тис. заявок на отримання допомоги від держави через карантин зимових канікул, який відбудеться планово у січні місяці наступного року», - сказав Шмигаль.

З його слів, станом на сьогодні перерахували 2,8 млрд грн на отримання допомоги до 8 тис. грн для тих людей, які цього потребують.

«Заяви приймаємо до 31 січня, тож ще є час, і тому закликаю всіх, хто не встиг зареєструватись, зробити це якомога скоріше», — наголосив Прем’єр.

Нагадаємо, 14 грудня портал «Дія» почав приймати заявки на отримання від держави 8 тис. гривень одноразової допомоги малому бізнесу через карантинні обмеження у січні. Наймані працівники та ФОПи, діяльність яких підпадає під заборону у період посиленого карантину у січні, можуть оформити заявку на отримання допомоги з 14 до 31 грудня.

Пенсійний фонд почав фінансування виплат «карантинних» 8 тисяч ФОПам з 22 грудня.

Читайте також: Жителям Києва повернули приблизно 30 мільйонів гривень за неякісні житлово-комунальні послуги
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...