Фонд соцстраху поновив виплати лікарняних і декретних

1200
1 хвилина
Фонд соцстраху поновив виплати лікарняних і декретних
Фонд соціального страхування України відновив виплати застрахованим особам, потерпілим на виробництві, які раніше було заблоковано через незаконні дії приватного нотаріуса. Про це повідомляється на сайті відомства.

«Фонд соціального страхування України відновив фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат та соціальних послуг потерпілим на виробництві, які раніше було заблоковано через незаконні дії приватного нотаріуса», – ідеться в повідомленні.

Зокрема зазначається, що в середу, 16 вересня, здійснено фінансування лікарняних, декретних, страхових виплат потерпілим на виробництві та одноразових допомог членам сімей медичних працівників, які померли від COVID-19, витрат на медичну та соціальну допомогу на загальну суму 686,9 млн гривень.

Як повідомлялося, 11 вересня у ФССУ поінформували, що внаслідок незаконної реєстраційної дії приватного нотаріуса із Дніпропетровської області у державному реєстрі юридичних осіб щодо керівника виконавчої дирекції, заблоковано виконання Фондом своїх обов’язків перед застрахованими особами та потерпілими на виробництві.

Такі дії призвели до заборгованості з виплати матеріального забезпечення, страхових виплат та витрат на медичну і соціальну допомогу людям, які станом на 11 вересня склали понад 500 млн грн.

Читайте також: В Україні продовжили мораторій на стягнення з валютної іпотеки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...