Держуправління справами просить з бюджету 1 мільярд на медпослуги для чиновників

1370
1 хвилина
Держуправління справами просить з бюджету 1 мільярд на медпослуги для чиновників
Державне управління справами просить в бюджеті-2021 виділити 1 мільярд гривень за програмою «Надання медичних послуг медичними установами». Це більш ніж на 200 млн грн більше, ніж у 2020 році.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch, посилаючись на бюджетний запит ДУС на 2021-2023 роки, а також на проєкт бюджету-2021.

В організації розповіли, що мета даної бюджетної програми — надання медичної допомоги особам, що охороняються державою (нардепам, членам Кабміну, працівникам Офісу президента, апарату ВР та інших держорганів).

При цьому, у 2022 році на цю програму з держбюджету відомство хоче отримати також 1 млрд грн, а в 2023 році — вже 1,1 млрд грн.

Всього в системі ДУС медичні послуги надають чотири заклади.

Майже половину запитуваних коштів (482 млн грн) ДУС пропонує виділити лікарні «Феофанія». Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини і Поліклініці №2 — майже 333 млн грн, а Центру превентивної медицини — 20,5 млн грн.

Нагадаємо, проєкт держбюджету на 2021 рік уже внесли до Верховної ради. Винести його на голосування можуть вже на цьому тижні.

Читайте також: В Україні починають активну боротьбу із фінансовими пірамідами
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...